התנועה במספרים

חברים משלמים
לייקים בפייסבוק
חתימות על מאבקים
בג"צים שהוגשו
יש דברים שאי אפשר למחוק – לא מוותרים לאולמרט על הקלון!
לא מספיק שקיבל הנחות על גבי הנחות - הסדרי טיעון, עונש סמלי ומזערי, ניכוי שליש בלי שהביע חרטה או לקח אחריות על מעשיו, ועוד ועוד – עכשיו אולמרט רוצה שנשכח את כל הסיפור ושיימחקו לו את הקלון?! אסור שזה יקרה. פנינו לנשיא ריבלין בנוגע לעניין ואנחנו מגייסים את הציבור להצטרף למאבק!
הגיע הזמן לפתוח את משק החשמל לחתרות
הרפורמה במשק החשמל עברה בכנסת כבר לפני לא פחות מעשרים שנה – ומאז היישום שלה תקוע כי שוב ושוב נכנעים ללחץ של ועדי העובדים החזקים. אנחנו במאבק משפטי וציבורי נרחב כדי שהרפורמה הזו סוף כל סוף תיושם, המונופול סוף סוף יסתיים – והציבור סוף סוף ישלם פחות על החשמל. לא יכול להיות שהאינטרס של ועד עובדים יבוא לפני האינטרס של הציבור.עבריינים מורשעים כבר חזרו לכנסת ולממשלה, אחרים יושבים בכלא (או נמצאים בדרך אליו) ואולי כבר מתכננים את הצעד הבא – חייבים לשים לזה סוף!
Previous
Next

פעילות
משפטית

מביאים את האינטרס הציבורי לבתי המשפט.

פעילות
כלכלית

מגנים על הקופה הציבורית מבזבוז ושחיתות ושומרים על ניהול תקין של הכסף הציבורי.

פעילות
ברשויות המקומיות

מטפלים בשחיתות בכל מקום שבו היא נמצאת.

מדיניות
וחקיקה

נציגי התנועה בכנסת ובוועדות דואגים לייצג את האינטרס הציבורי.

מגנים על האנשים האמיצים שהם חוד החנית במלחמה בשחיתות.

פעילות
אזרחית

מחאה ציבורית בשטח, ברחובות, ברשתות – רק ציבור אכפתי יביא את השינוי.

השתתפו במאבקים החברתיים שלנו:

יוצאים לרחובות – התנועה בדרכים!

השחיתות נמצאת בכל מקום וגם המאבק בה צריך להיות בכל מקום. בכל שבוע אנחנו מגיעים למוקד מחאה אחר בארץ, לחזק את כל מי שקורא לשלטון נקי. הצטרפו אלינו!

משאבי הטבע שלנו ולא של
הטייקונים

אנחנו מבהירים לראש הממשלה, לשרים, לחברי הכנסת ולכל הפקידים במשרד האוצר: לא הצבענו בבחירות האחרונות לא ליצחק תשובה ולא לאף טייקון אחר.

המאבק לשקיפות - איפה שאין שקיפות – צומחת שחיתות.

הדרך היעילה ביותר לעקור את השחיתות עוד לפני שהיא מתחילה ולמנוע בזבוז כספי ציבור – היא להבטיח שקיפות בכל מוסדות המדינה. המידע הזה שייך לציבור!

מושחתים נמאסתם! הצטרפו אלינו למאבק בשחיתות!

הצטרפו אלינו למאבק בשחיתות! לא מדובר כבר בתיקי האלפים של ראש הממשלה, לא מדובר בשרים המורשעים בשוחד – שחוזרים לכהן באותו התפקיד

יעדים ודרכי פעולה:

אנחנו פועלים כבר יותר משני עשורים בכלים אזרחיים ומשפטיים מגוונים נגד השחיתות, וכדי להגן על המנהל התקין, לשמור על הכסף הציבורי, להגביר את השקיפות ולחזק את ערכי הדמוקרטיה, טוהר המידות ושלטון החוק. אנחנו כאן כדי לוודא שכל פעולה של השלטון נעשית מתוך דאגה אמיתית לאינטרס הציבורי.

המאבק נעשה בדרכים רבות ומשלימות: עתירות לבג"צ ופעילות משפטית (אנחנו העותר הציבורי הגדול בישראל), הפגנות ומחאה ציבורית, פעילות מול התקשורת ובמדיה החברתית, פעילות חינוכית בכל הארץ, סיוע לחושפי שחיתות, קידום שינוי מדיניות וחקיקה בכנסת ומול מקבלי ההחלטות, והפעלת קו לפניות הציבור שמאפשר לחשוף ולטפל במקרי שחיתות.

למה להיות חבר בתנועה:

1

להיות חלק משינוי חברתי

2

לעזור לנו להישאר עצמאיים

3

לאפשר לנו להגיש עתירות לבג"ץ

4

להגן על חושפי השחיתות

5

להשפיע ולהתנדב בתנועה

התנועה למען איכות השלטון בישראל רח' יפו 208 ת.ד. 4207, ירושלים 91043.
טל': 02-5000073, 02-6633400
פקס: 02-5000076
E-mail: mqg@mqg.org.il

הרשמו לניוזלטר התנועה לקבלת כל העדכונים

אביב מוזס
אלול תקשורת חזותית

גלילה לראש העמוד